Konzola na stenu Loca

Konzola na stenu Loca

319,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Loca, dokonalá kombinácia štýlu a funkčnosti pre váš moderný domov. Tento príručný/konzolový stolík, vyrobený z materiálu MDF vo výraznom čiernom odtieni, je zdobený vznešenými rebrovanými detailmi, ktoré ho povyšujú na vyššiu úroveň. Či už hľadáte príručný stolík alebo TV stolík, Loca ponúka flexibilný dizajn, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

Farba: čierna

Materiál: MDF

Rozmery: výška 60 cm x dĺžka 120 cm x hĺbka 45 cm

Nosnosť 80 kg.

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Dostupná na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 30151-490 Kategórií: , , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF : Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

Ďalšie informácie

Rozmery 120 × 45 × 60 cm