Coffee table Bloomstone

Coffee table Bloomstone

709,00  s DPH

Značka: Richmond Interiors       ⋅ GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY


Materiál: MDF, ľahká EKO omietka Finish

Farba: biela

Rozmery:
Výška 34 cm
Dĺžka 110 cm
Hĺbka 90 cm

Údržba v popise nižšie.


O značke / Richmond interiors
Richmond Interiors sa špecializuje na luxusné interiérové ​​dizajny. Táto značka dizajnérskeho nábytku so sídlom v Holandsku inteligentne využíva hmatové textúry, ako je dyha, drevo a umelý shagreen; ich spárovaním s leštenými a brúsenými kovovými povrchmi vytvoríte nápadný moderný nábytok pre váš domov.

NA OBJEDNÁVKU!

O dodacej dobe sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk.
Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 7655 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

EKO OMIETKA
Na nábytok vyrobený zo svetlou eko omietkou používajte podložky, aby ste predišli poškriabaniu a škvrnám. Nábytok pravidelne čistite vlhkou handričkou a jemnými čistiacimi prostriedkami. Buďte opatrní s drsnými čistiacimi prostriedkami, nakoľko môžu poškodiť povlak. Ak dôjde k rozliatiu akejkoľvek tekutiny, ihneď ju odstráňte a nenechávajte vlhkosť na povrchu príliš dlho. Špeciálna povrchová úprava MDF s eko omietkou vyžaduje starostlivú údržbu a dodáva nábytku jedinečný vzhľad. Neodporúča sa ani príliš dlho umiestňovať nábytok na priame slnko. Nábytok môže zmeniť farbu v dôsledku dlhodobého priameho slnečného žiarenia. Ostré predmety môžu ľahko poškriabať omietkový nábytok. Pri používaní takýchto predmetov v blízkosti nábytku buďte opatrní.

Každý kus zo svetlou eko omietkou je jedinečný, s vlastnými odtieňmi, textúrami a pórovitosťou. Sadra dodáva nábytku prírodný vzhľad a štruktúru, jeho rozdielna kresba, jemné prasklinky ani s týmto súvisiace prípadné farebné odlišnosti sa nepovažujú za vady a preto nie sú dôvodom na reklamáciu.

Starostlivosť o produkt a pokyny

Nábytok Bloomstone je ručne vyrábaný s veľkou presnosťou a pozornosťou. Každý kus nábytku má ručnú povrchovú úpravu a používajú sa tradičné techniky nanášania vápennej omietky, aby sa zabezpečila pevnosť a dlhá životnosť, všetky nátery sú pevné a potravinárskej kvality. To spolu s prirodzenými vlastnosťami, ako sú textúry spôsobené ručným remeselným spracovaním, zaisťuje, že každý kus ma svoju vlastnú identitu a žiadny kus sa nezhoduje s druhým. Na predĺženie životnosti nábytku odporúčame:

Čistenie: Pre zachovanie vzhľadu Vášho nábytku odporúčame pravidelné utieranie prachu mäkkou handričkou. Príležitostne ho môžete utrieť mäkkou handričkou s jemným čistiacim prostriedkom a potom vysušiť handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Nepoužívajte čistiace prostriedky na báze silikónu, rozpúšťadiel/alkoholu. Rozliatu tekutinu ihneď odstráňte suchou bielou handričkou a očistite navlhčenou handričkou. Rozliata tekutina musí byť odstránená ihneď, nakoľko dlhodobé pôsobenie tekutiny na povrchu povedie k vzniku škvŕn na nábytku. Nepokladajte na nábytok horúce predmety, ako sú hrnce, panvice, sviečky a vosk z nich a pod. Vyhnite sa ostrým predmetom, ktoré by mohli nábytok poškriabať, a tým narušia povrchovú úpravu. Vyhnite sa posúvaniu predmetov položených na povrchu.

Starostlivosť: Odporúčame chrániť jemnú podlahu pred možným poškriabaním alebo stopami od nôh nábytku. Pád nábytku na rohy alebo nohy môže spôsobiť poškodenie rámu alebo nôh. Sedenie a státie na nábytku, pokiaľ nie je uvedené inak, môže spôsobiť poškodenie nábytku. Zabráňte kontaktu s akýmikoľvek chemikáliami, ako sú líčidlá, parfumy atď.. Ak sa Váš nábytok zašpiní, poškriabe, odreže, alebo utrpí iné poškodenie, odporúčame Vám s jeho obnovou odbornú pomoc. Nezodpovedáme za chyby spôsobené nesprávnym používaním produktu.

Vylúčenie zodpovednosti: V závislosti od nastavenia obrazovky a rozlíšenia na vašom zariadení sa môžu farby produktu jemne líšiť ako v skutočnosti. Textúry všetkých produktov sú jedinečné a odlišné. Nábytok so zložitými ručne maľovanými detailmi sú jedinečné kusy a môžu mať mierny rozdiel medzi obrázkom a skutočným produktom.