Konferenčný stolík Lenox beige

Konferenčný stolík Lenox beige

399,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Lenox – štýlový a robustný konferenčný stolík, ktorý sa vďaka svojej veľkorysej veľkosti perfektne hodí pred väčšiu pohovku! Tento stôl patrí do kolekcie Venture Home a je vyrobený z odolného materiálu MDF s rebrovaným dizajnom pozdĺž štvorcovej dosky. Prevedenie je premyslené a dáva priestor pre krásne dekorácie, sviečky a vázy, ktoré prispejú k príjemnému interiéru domova!

Farba: béžová

Materiál: MDF

Rozmery: výška 30 cm x šírka 90 cm x hĺbka 90 cm

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 61170-102 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF : Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

Ďalšie informácie

Rozmery 90 × 90 × 30 cm