Skrinka Lenox black

Skrinka Lenox black

339,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Skrinka Lenox má trendový a nadčasový dizajn, ktorý sa rýchlo stane inteligentným úložným riešením vo vašej domácnosti! Táto skrinka má rebrovaný dizajn na dvoch dvierkach skrinky a vrchná doska je elegantná a hladká. Rám spočíva na podlahe, čo dodáva dizajnu nábytku stabilný a robustný dojem. Naplňte skrinku pre inteligentné a skryté uloženie a ozdobte vrchnú dosku krásnymi dekoráciami, sviečkami a vázami pre pocit domova!

Farba: čierna

Materiál: MDF

Rozmery: výška 86,5 cm x dĺžka 100 cm x hĺbka 50 cm

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15624-120 Kategórií: , , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF : Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

Ďalšie informácie

Rozmery 100 × 50 × 86,5 cm