Set príručných stolíkov Lexington

Set príručných stolíkov Lexington

364,00  s DPH

Značka: Richmond Interiors       ⋅ GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY


Materiál: železo, kararský mramor

Farba: biela/čierna

Vačší stolík:
Výška 57 cm
Priemer 45 cm

Menší stolík:
Výška 50 cm
Priemer 34 cm

Hmotnosť 22 kg.

Mramor je krásny materiál, ktorý oživí váš interiér. Prírodný kameň je nadčasový a odolný. Keďže mramor je prírodný produkt, jeho kresby sa môžu líšiť od fotografií produktu. Mramor je porézny, preto je dôležité ho správne čistiť a udržiavať. Mramor je rýchlo poškodený kyslými tekutinami, ako je ocot, citrónová šťava a pomarančová šťava. To ovplyvňuje vápno, ktoré tvorí mramor. Káva a horúce predmety môžu tiež zanechať škaredé škvrny. Mramor pred škvrnami lepšie ochránite vrstvou mramorového vosku.

Aby bol váš mramor stále krásny, je dôležité pravidelné čistenie. Môžete použiť zelené mydlo, sódu alebo špeciálny čistiaci prostriedok na prírodný kameň. NEPOUŽÍVAJTE prípravky na ošetrovanie nábytku na silikónovej báze, čistiace prostriedky obsahujúce bielidlo (napr. citrón) alebo rozpúšťadlá ako odstraňovač škvŕn, lakový benzín, benzén, riedidlo a podobne. Mramor je veľmi citlivý na poškriabanie, preto nepoužívajte drôtenky ani čistiace prostriedky obsahujúce abrazíva.


O značke / Richmond interiors
Richmond Interiors sa špecializuje na luxusné interiérové ​​dizajny. Táto značka dizajnérskeho nábytku so sídlom v Holandsku inteligentne využíva hmatové textúry, ako je dyha, drevo a umelý shagreen; ich spárovaním s leštenými a brúsenými kovovými povrchmi vytvoríte nápadný moderný nábytok pre váš domov.

NA OBJEDNÁVKU!

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 7050 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt