Puf Coffey

Puf Coffey

109,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Štýlový puf, ktorý bude zaručene hodnotným doplnkom vášho domova! Tento puf zo série Coffey patrí do kolekcie Venture Home a má trendy dizajn v sivej buklovej látke a ozdobný rám z hnedej preglejky, ktorý puf pekne drží na svojom mieste. Použite ako podnožku na opretie nôh, ako ďalšie sedenie, keď je veľa hostí, alebo ako ikonu štýlu vedľa iného nábytku – limity určuje len vaša fantázia!

Farba: tmavošedá

Materiál: Polyesterová spona/ Gumové drevo/tkanina

Rozmery: výška 43 cm x priemer 52,5 cm

Údržba v popise nižšie.

Dostupný na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15110-110 Kategórie: , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA TKANINY: V prípade škvŕn utrite navlhčenou a čistou handričkou.

GUMOVÉ DREVO – nohy taburetky
Gumové drevo je často lakované alebo natreté farebným pigmentom, ktorý poskytuje krycí povrch. Biele laky môžu byť mimoriadne citlivé na rôzne farbivá nachádzajúce sa v potravinách, nealkoholických nápojoch, červenom víne a káve. Prostriedky na umývanie a ošetrovanie nábytku, ktoré obsahujú čpavok, sú menej vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a lieh môžu farbu rozpustiť.

Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

Ďalšie informácie

Rozmery 52,5 × 52,5 × 43 cm