Kreslo Sara teddy off white

Kreslo Sara teddy off white

259,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:

Jemne zaoblené rohy v kombinácii s pohodlným čalúnením zaručujú, že Sara zaujme v každom interiéri! Vysoké drevené nohy dodávajú dizajnu nádych, takže váš obľúbený kus Sara ľahko zapadne do akéhokoľvek obytného priestoru. 

Materiál Sara je vyrobený z kombinácie tvrdého dreva s certifikátom FSC a MDF. Sedák je vyplnený penou VP35 a operadlo obsahuje penu VP21, ktorá poskytuje pevný, podporný komfort sedenia. Penové sedadlo držia tvar pevnými elastickými pásikmi. Nohy sú vyrobené z brezového dreva. Sara je čalúnená vlnenou plyšovou látkou. Táto super mäkká pletenina je na dotyk a vyzerá ako pohodlná ovčia koža. Látka je vyrobená zo 100% polyesteru a má Martindale 40 000. Táto mäkká ovčia látka je strojovo pletená, čo znamená, že vlákna majú konštantnú hustotu po celej ploche nábytku. Látka je prekvapivo pevná, ale vyžaduje starostlivé čistenie.


Rozmery – Výška: 71 cm – Šírka: 59 cm – Hĺbka: 70 cm – Výška sedu: 44 cm – Šírka sedu: 56 cm – Hĺbka sedu: 53 cm – Výška operadla: 27 cm – Výška nôh: 25 cm – Obvod nohy: Ø 3 cm – Hmotnosť: 9 kg – Maximálna nosnosť: 90 kg


Údržba: Na týždennú údržbu používajte mäkkú kefu na nábytok alebo vysávač. V prípade akýchkoľvek škvŕn sa odporúča utrieť škvrnu mierne navlhčenou handričkou bez saponátu. Trenie spôsobuje, že sa škvrna spája medzi vláknami látky, takže trenie sa dôrazne neodporúča. V prípade našich plyšových látok dôrazne neodporúčame impregnáciu.

Farba: biela

Materiál: 100% PES

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 375690-T Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt