Konferenčný stolík Geisha

Zľava!

Konferenčný stolík Geisha

679,00  s DPH

Značka: Richmond Interiors       ⋅ GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY


Materiál: drevo, mramor

Rozmery:
Výška 40 cm
Dĺžka 90 cm
Hĺbka 90 cm

Mramor je krásny materiál, ktorý oživí váš interiér. Prírodný kameň je nadčasový a odolný. Keďže mramor je prírodný produkt, jeho kresby sa môžu líšiť od fotografií produktu. Mramor je porézny, preto je dôležité ho správne čistiť a udržiavať. Mramor je rýchlo poškodený kyslými tekutinami, ako je ocot, citrónová šťava a pomarančová šťava. To ovplyvňuje vápno, ktoré tvorí mramor. Káva a horúce predmety môžu tiež zanechať škaredé škvrny. Mramor pred škvrnami lepšie ochránite vrstvou mramorového vosku.

Aby bol váš mramor stále krásny, je dôležité pravidelné čistenie. Môžete použiť zelené mydlo, sódu alebo špeciálny čistiaci prostriedok na prírodný kameň. NEPOUŽÍVAJTE prípravky na ošetrovanie nábytku na silikónovej báze, čistiace prostriedky obsahujúce bielidlo (napr. citrón) alebo rozpúšťadlá ako odstraňovač škvŕn, lakový benzín, benzén, riedidlo a podobne. Mramor je veľmi citlivý na poškriabanie, preto nepoužívajte drôtenky ani čistiace prostriedky obsahujúce abrazíva.


O značke / Richmond interiors
Richmond Interiors sa špecializuje na luxusné interiérové ​​dizajny. Táto značka dizajnérskeho nábytku so sídlom v Holandsku inteligentne využíva hmatové textúry, ako je dyha, drevo a umelý shagreen; ich spárovaním s leštenými a brúsenými kovovými povrchmi vytvoríte nápadný moderný nábytok pre váš domov.

Dostupný na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

2 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 6541 Kategórií: , , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt