Jedálenský rozkladací stôl Matilda

Jedálenský rozkladací stôl Matilda

679,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Štýlový a šikovný jedálenský stôl Matilda sa prispôsobí vašim potrebám! Tento rozťahovací jedálenský stôl má okrúhlu dosku z čiernej MDF s dyhou a pevný rám s dvoma nohami v tvare bloku. Stôl sa rýchlo premení na dlhší, oválny jedálenský stôl, akonáhle vás navštívi viac hostí. Nerobte kompromisy medzi praktickými funkciami a štýlovým dizajnom. Navyše tu nikto nekončí na hrane! Priemer stola: 130 cm.

Farba: čierna

Materiál: MDF

Rozmery: výška 75 cm x priemer 130 cm x dĺžka po rozložení 180 cm

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF : Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.