Jedálenský oválny stôl Gronvik

Jedálenský oválny stôl Gronvik

359,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Jedálenský stôl GRÖNVIK rýchlo vytvorí vkusný pútač vo vašej domácnosti! Vďaka svojmu škandinávskemu dizajnu a elegantnému dizajnu bude tento stôl obľúbený vo väčšine domácností. Nepravidelná stolová doska je zo svetlošedej MDF s betónovým vzhľadom a podopierajú ju dve tenké drevené dosky v tmavohnedej farbe. Spojte sa s niekoľkými štýlovými jedálenskými stoličkami a budete mať pred sebou kompletnú jedálenskú skupinu pre všetky skvelé jedlá!

Farba: doska svetlo šedá/nohy hnedá

Materiál: striekací kameň/MDF

Rozmery: výška 75 cm x šírka 90 cm x dĺžka 180 cm

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Dostupný na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 18914-490 Kategórie: , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF: Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

Ďalšie informácie

Rozmery 180 × 90 × 75 cm