Combi Popular pohovka + 2 kreslá taupe

Combi Popular pohovka + 2 kreslá taupe

2.459,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Vyberte si okázalý luxus s týmito nápadnými obľúbenými sedacími modulmi z kolekcie BePureHome. Prvky priťahujú pozornosť vďaka hrubo tkanej ženilke s nepravidelným vzorom väzby, kompletnému čalúneniu od hlavy po päty a organickému dizajnu, ktorý do seba hladko zapadá. Tento Combi-Popular pozostáva z 2-miestnej pohovky Popular a dvoch kresiel Popular. Materiál  ženilka má nápadnú štruktúru, ktorá poskytuje luxusný vzhľad a zvláštny lesk. Mäkká látka je vyrobená zo 100% polyesteru, vďaka čomu je údržba veľmi jednoduchá.

Martindale 100 000. Nosnosť 100 kg. Hmotnosť 53,2 kg.

Farba: taupe

Materiál: 100% PES

Rozmery: V 72 x Š 370 x D 97 cm
Výška sedu: 46 cm – Hĺbka sedu: 67 cm

Údržba
Drobné škvrny ľahko odstránite vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča utrieť látku vlhkou handričkou a neutrálnym čistiacim prostriedkom na čalúnený nábytok.  Na ochranu tvrdých podláh umiestnite plstené klzáky na spodnú stranu, aby ste zabránili poškodeniu.

NA OBJEDNÁVKU!

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 801447-T Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Látka ženilka s nepravidelným vlasovým vzorom. Martindale: 100 000 – vysoko odolná voči slučkám, vyblednutiu a opotrebovaniu. Zloženie: 100% polyester

Vlastnosti: ženilka má výraznú textúru, ktorá poskytuje luxusný vzhľad a špeciálny lesk.
Starostlivosť: Malé škvrny sa dajú ľahko odstrániť vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča látku utrieť vlhkou handričkou a neutrálnym šampónom na čalúnený nábytok.
Ochrana: pre roky ochrany proti škvrnám je možné látku impregnovať. Impregnujte sedaciu jednotku čo najskôr po prijatí, aby ste zabezpečili okamžitú ochranu.