Kreslo Sara fabric natural melange

Kreslo Sara fabric natural melange

259,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:

Jemne zaoblené rohy v kombinácii s pohodlným čalúnením zaručujú, že Sara zaujme v každom interiéri! Vysoké drevené nohy dodávajú dizajnu nádych, takže váš obľúbený kus Sara ľahko zapadne do akéhokoľvek obytného priestoru. 

Materiál Sara je vyrobený z kombinácie tvrdého dreva s certifikátom FSC a MDF. Sedák je vyplnený penou VP35 a operadlo obsahuje penu VP21, ktorá poskytuje pevný, podporný komfort sedenia. Penové sedadlo držia tvar pevnými elastickými pásikmi. Nohy sú vyrobené z brezového dreva. Sara je čalúnená krásnou, tkanou látkou. Hrubo tkaná látka s mäkkým, ale pevným úchopom. Látka má jemný odtieň a vzor hrubej väzby. Skladá sa z 94% polyesteru a 6% nylonu. Hrubo tkaná látka je vhodná pre veľmi intenzívne používanie (Martindale 60 000). Je známa ako veľmi stálofarebná látka a ľahko sa nežmolkuje.


Rozmery – Výška: 71 cm – Šírka: 59 cm – Hĺbka: 70 cm – Výška sedu: 44 cm – Šírka sedu: 56 cm – Hĺbka sedu: 53 cm – Výška operadla: 27 cm – Výška nôh: 25 cm – Obvod nohy: Ø 3 cm – Hmotnosť: 9 kg – Maximálna nosnosť: 90 kg


Údržba: Hrubo tkaná látka vyžaduje mierne starostlivú údržbu. V prípade škvŕn sa odporúča utrieť mierne navlhčenou čistou handričkou. Impregnácia látky sa nepovažuje za potrebnú, ale ak si to želáte, odporúča sa testovanie na neviditeľnej časti.

Farba: natural

Materiál: 94% PES/6% nylon

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 375690-N Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt