TV stolík Silas

TV stolík Silas

669,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:

TV skrinka Silas je vyrobená z čierneho jaseňa s certifikátom FSC. Tento kus nábytku je vyrobený z jaseňového dreva (prstový spoj), je brúsený a je lakovaný vo farbe blacknight. Jaseňové drevo je mierne mäkké drevo s pevným, rovným vláknom. Rovná kresba zabezpečuje, že jaseňové drevo sa dá dobre ohýbať, vďaka čomu je jaseňové drevo veľmi vhodné pre nábytkársky priemysel. Ošetrené jaseňové drevo je pevné a odolné, ale neupravené jaseňové drevo môže vykazovať veľa pohybu a rýchlo žltnúť.

TV skrinka Silas má výšku 60,5 cm, šírku 180 cm a hĺbku 44 cm. Dve zásuvky majú šírku 121 cm a výšku 13 cm. Skrinka vpravo má jednu policu (z drevotriesky) a zatvára sa dvierkami, vxš 37×50,1 cm s kožou. Rozmery tejto sekcie sú vxš 41×50 cm. TV skrinka má otvor na ukrytie káblov.

Pokyny na starostlivosť
Upravený povrch sa ľahko čistí mierne navlhčenou čistou handričkou. Škvrny na neupravenom jaseňovom dreve je možné odstrániť savou čistou handričkou. Ak sú škvrny odolné, jaseňové drevo sa dá ľahko znova ošetriť. Drevo obrúste na zrnitosť 180, potom chráňte jaseňové drevo olejom, voskom, lakom alebo moridlom podľa vlastného výberu. Neošetrené jaseňové drevo nie je vhodné na vonkajšie použitie.

Materiál: jaseň

Rozmery: v 60,5 x d180 x h44 cm

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 373651-BN Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt