Taburetka PIFF zamatová béžová

Taburetka PIFF zamatová béžová

66,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Taburetka Piff rýchlo vytvorý štýlovú atmosféru a zaručene bude šikovným doplnkom vášho domova! Vďaka svojim jemným tvarom a zamatovému zovňajšku v lahodnej béžovej farbe získa puf útulný dojem. Použite ako podnožku na opretie nôh, ako ďalšie sedadlo, keď je veľa hostí, alebo ako príručný stolík s podnosom. Výška: 41 cm, priemer: 44 cm.

Farba: béžová

Materiál: Zakrivené drevo, bavlnené vlákno, pena, 100% PES látka

Rozmery: v41 x h44 cm

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15572-880 Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA ZAMAT : Zamat je látka, ktorá na slnku vybledne. Nábytok preto neumiestňujte na priame slnečné svetlo. Zamat priťahuje prach a aby ste ho čo najlepšie odstránili, pravidelne používajte mäkkú kefu. Môžete použiť aj valček alebo textilnú kefu. Na potlačenie odtlačkov použite paru z naparovacej žehličky alebo naparovača na vyhladenie látky. Pred začatím používania odporúčame látku impregnovať sprejom na textil, ktorý uľahčí odstránenie prípadných nečistôt či škvŕn. Škvrny ihneď odstráňte. Nedrhnite, namiesto toho sa snažte jemne nasiaknuť handričkou. Ak by škvrny nezmizli, použite odstraňovač škvŕn, ktorý najskôr vyskúšajte na menej viditeľnej časti nábytku.