Taburetka PEG zamatová zelená

Taburetka PEG zamatová zelená

66,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Trojuholníkový puf Peg rýchlo vytvorí štýlovú atmosféru a zaručene bude šikovným doplnkom vášho domova! So svojimi jemnými tvarmi a zamatovým exteriérom v útulnej zelenej farbe má puf elegantný lesk, ktorý sa stáva pútavým detailom. Použite ako podnožku na opretie nôh, ako ďalšie sedenie, keď je veľa hostí, alebo ju umiestnite ako ikonu štýlu vedľa iného nábytku.

Farba: zelený zamat

Materiál: pena, bavlnené vlákno, zamatová tkanina a ohýbané drevo

Rozmery: výška: 41 cm x priemer 46 cm

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15570-113 Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA ZAMAT : Zamat je látka, ktorá na slnku vybledne. Nábytok preto neumiestňujte na priame slnečné svetlo. Zamat priťahuje prach a aby ste ho čo najlepšie odstránili, pravidelne používajte mäkkú kefu. Môžete použiť aj valček alebo textilnú kefu. Na potlačenie odtlačkov použite paru z naparovacej žehličky alebo naparovača na vyhladenie látky. Pred začatím používania odporúčame látku impregnovať sprejom na textil, ktorý uľahčí odstránenie prípadných nečistôt či škvŕn. Škvrny ihneď odstráňte. Nedrhnite, namiesto toho sa snažte jemne nasiaknuť handričkou. Ak by škvrny nezmizli, použite odstraňovač škvŕn, ktorý najskôr vyskúšajte na menej viditeľnej časti nábytku.

Ďalšie informácie

Rozmery 46 × 46 × 41 cm