Taburetka BENJI zamatová béžová

Taburetka BENJI zamatová béžová

65,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Obnovte svoj domov štýlovým pufom v modernom dizajne. Tento cylindrický puf svojim elegantným dizajnom vytvára luxusný pocit. Taburetka sa vyznačuje štýlovým dizajnom v mäkkej béžovej zamatovej látke, ktorá dodáva miestnosti pekný lesk. Čierna kovová základňa prispieva k stabilite, odolnosti a stáva sa dekoratívnym detailom. Vďaka svojej úhľadnej veľkosti a hmotnosti sa taburetka ľahko umiestňuje – šikovný doplnok do interiéru. Vyrobené z peny, bavlneného vlákna, látky, ohýbaného dreva a ocele. Rozmery obláčika: Výška: 42,5 cm, priemer: 35 cm.

Farba: béžová

Materiál: Ohýbané drevo , Bavlna , Pena , Oceľ , Tkanina

Rozmery: v42,5 x h35 cm

Údržba v popise nižšie.

Dostupný na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15561-880 Kategórie: , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA ZAMAT : Zamat je látka, ktorá na slnku vybledne. Nábytok preto neumiestňujte na priame slnečné svetlo. Zamat priťahuje prach a aby ste ho čo najlepšie odstránili, pravidelne používajte mäkkú kefu. Môžete použiť aj valček alebo textilnú kefu. Na potlačenie odtlačkov použite paru z naparovacej žehličky alebo naparovača na vyhladenie látky. Pred začatím používania odporúčame látku impregnovať sprejom na textil, ktorý uľahčí odstránenie prípadných nečistôt či škvŕn. Škvrny ihneď odstráňte. Nedrhnite, namiesto toho sa snažte jemne nasiaknuť handričkou. Ak by škvrny nezmizli, použite odstraňovač škvŕn, ktorý najskôr vyskúšajte na menej viditeľnej časti nábytku.