Rozkladací jedálenský stôl Gold 180/220 x 85 x 76 cm

Rozkladací jedálenský stôl Gold 180/220 x 85 x 76 cm

549,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Jedálenský stôl Gold s luxusným dizajnom a trendovými detailmi z mosadze dodá vašej kuchyni alebo jedálni osobitý charakter. Doska stola v čiernej farbe je vyrobená z MDF a má decentný vzhľad dreva. Nohy stola sú moderne rozšírené v čiernom kove. Jedálenský stôl Gold je rozkladací, a preto je vynikajúci pre menšie aj väčšie posedenia.

Farba: čierna/zlatá

Materiál: MDF/Dyha/oceľ

Rozmery: dĺžka 180 / dĺžka po rozložení 220 cm x šírka 85 cm x výška 76 cm

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15023-188 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF: Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

ÚDRŽBA DYHA : Pretože dyha je vyrobená z dreva, živého materiálu, má prirodzené variácie v odtieni aj štruktúre. Každý výrobok je jedinečný svojim vzhľadom. Drevo časom dozrieva a aby sa predišlo zmenám farieb, je dôležité, aby všetky časti nábytku boli vystavené rovnakému množstvu svetla. Nikdy neklaďte horúce predmety priamo na povrch a neumiestňujte nábytok do blízkosti zdroja tepla, pretože to môže spôsobiť praskliny.
Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Uistite sa, že ste nepoužili príliš veľa vody a ihneď potom povrch utrite dosucha. Rozliatu tekutinu ihneď utrite.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rozkladací jedálenský stôl Gold 180/220 x 85 x 76 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *