Príručný stolík York

Príručný stolík York

109,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  York je dokonalý príručný stolík pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý a moderný dizajn vo vašej domácnosti. Vďaka krásnej farbe Mocca a vyrobenému z MDF materiálu dodá vášmu interiéru štýlový a elegantný nádych. Škandinávsky dizajn znamená, že York dokonale zapadne do väčšiny domácností, bez ohľadu na výber štýlu. Svojimi rozmermi 40x40x45 cm sa perfektne hodí do obývačky alebo salónika. Vďaka jednoduchému a elegantnému vzhľadu vyniká York pri zachovaní minimalistického a nadčasového dojmu. Prirodzená farba a materiál dodávajú miestnosti teplú a príjemnú atmosféru. Či už umiestňujete knihy, časopisy alebo drobnosti, York ponúka dostatok priestoru, aby ste mali svoje každodenné veci usporiadané a na dosah ruky.

Farba: hnedá mocca

Materiál: MDF

Rozmery: výška 55 cm x šírka 40 cm x hĺbka 40 cm

Údržba v popise nižšie.

Dostupný na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 20084-125 Kategórie: , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF: Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.

Ďalšie informácie

Rozmery 40 × 40 × 55 cm