Príručný stolík Sao Paulo

Príručný stolík Sao Paulo

83,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Sao Paulo – Príručný stolík, ktorý dodá vášmu domovu minimalistický štýl a poriadok! Tento čierny príručný stolík je vyrobený z ocele so sklenenou doskou a jeho štvorcový, elegantný dizajn určite zapadne do všetkých vašich obľúbených priestorov. Sao Paulo však nie je len štýlovým doplnkom interiéru vášho domova, je to aj praktický príručný stolík s priestrannou policou. Usporiadajte si svoje milované knihy alebo majte svoje každodenné veci po ruke – všetko na jednom mieste! Či už stolík umiestnite vedľa postele, aby ste vytvorili očarujúci nočný stolík, alebo ho použijete ako štýlový príručný stolík do obývačky či kúpeľne, svojim klasickým dizajnom okamžite pozdvihne estetiku miestnosti. Vytvorte vo svojom dome pocit otvorenosti, organizácie a štýlu a užívajte si jednoduchosť!

Farba: čierna

Materiál: sklo/oceľ – epoxidovaný práškový náter

Rozmery: výška 55 cm x šírka 40 cm x hĺbka 40 cm

Kliknutím na tento odkaz otvoríte návod na montáž.

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 30124-100 Kategórie: , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA OCEĽ:
Majte na pamäti, že oceľ je materiál, ktorý môže hrdzavieť, keď je dlhodobo vystavený vode a vlhkosti. Náter alebo iná úprava chráni výrobok pred hrdzou. Preto je dôležité nepoškodiť povrch. Rozpúšťadlá by sa nemali používať na lakovanú oceľ, pretože by rozpustili povrchovú úpravu a vystavili ju hrdzi.
Pri každodennej starostlivosti čistite mäkkou handričkou a mydlovou vodou. Vždy potom povrch utrite do sucha a vyhnite sa prebytočnej vode.