Príručný stolík Lenox beige ⌀30,5 cm

Príručný stolík Lenox beige ⌀30,5 cm

109,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Príručný stolík zo série Lenox je rovnako praktický ako pútavý! Valcový dizajn s rebrovaným dizajnom pôsobí v miestnosti robustným a stabilným dojmom. Vrchná doska je hladká a elegantná v matnej béžovej farbe. Rovnako užitočné ako reliéfny povrch, ako podstavec alebo odkladací stolík. Ozdobte sa krásnymi svietnikmi alebo dekoráciami a pozdvihnite úroveň štýlu vo svojom domove na ďalšiu úroveň!

Farba: béžová

Materiál: MDF

Rozmery: výška 50 cm x šírka 30,5 cm x hĺbka 30,5 cm

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 61149-102 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Údržba MDF: Lakované MDF dosky sú citlivé na poškriabanie a poškodenie, preto pozor na povrch! Čistiace prostriedky s obsahom amoniaku nie sú vhodné na lakované povrchy, pretože acetón, riedidlo a alkohol môžu rozpustiť farbu. Nápoje ako červené víno a káva obsahujú pigmenty, na ktoré je bledá farba obzvlášť citlivá. Na každodennú údržbu používajte na čistenie nábytku mäkkú a suchú handričku, najlepšie z mikrovlákna. Na odstránenie škvŕn odporúčame použiť mäkkú handričku a mydlovú vodu. Ihneď potom povrch utrite do sucha. Rozliatu tekutinu vždy ihneď utrite.