Príručný stolík Bloomstone

Príručný stolík Bloomstone

511,00  s DPH

Značka: Richmond Interiors       ⋅ GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY


Materiál: MDF, ľahká EKO omietka Finish

Farba: biela

Rozmery:
Výška 62 cm
Priemer 55 cm

Údržba v popise nižšie.


O značke / Richmond interiors
Richmond Interiors sa špecializuje na luxusné interiérové ​​dizajny. Táto značka dizajnérskeho nábytku so sídlom v Holandsku inteligentne využíva hmatové textúry, ako je dyha, drevo a umelý shagreen; ich spárovaním s leštenými a brúsenými kovovými povrchmi vytvoríte nápadný moderný nábytok pre váš domov.

NA OBJEDNÁVKU!

O dodacej dobe sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk.
Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 7653 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

EKO OMIETKA
Na nábytok vyrobený zo svetlou eko omietkou používajte podložky, aby ste predišli poškriabaniu a škvrnám. Nábytok pravidelne čistite vlhkou handričkou a jemnými čistiacimi prostriedkami. Buďte opatrní s drsnými čistiacimi prostriedkami, nakoľko môžu poškodiť povlak. Ak dôjde k rozliatiu akejkoľvek tekutiny, ihneď ju odstráňte a nenechávajte vlhkosť na povrchu príliš dlho. Špeciálna povrchová úprava MDF s eko omietkou vyžaduje starostlivú údržbu a dodáva nábytku jedinečný vzhľad. Neodporúča sa ani príliš dlho umiestňovať nábytok na priame slnko. Nábytok môže zmeniť farbu v dôsledku dlhodobého priameho slnečného žiarenia. Ostré predmety môžu ľahko poškriabať omietkový nábytok. Pri používaní takýchto predmetov v blízkosti nábytku buďte opatrní.

Každý kus zo svetlou eko omietkou je jedinečný, s vlastnými odtieňmi, textúrami a pórovitosťou. Sadra dodáva nábytku prírodný vzhľad a štruktúru, jeho rozdielna kresba, jemné prasklinky ani s týmto súvisiace prípadné farebné odlišnosti sa nepovažujú za vady a preto nie sú dôvodom na reklamáciu.