Prikrývka Ally šedá

Prikrývka Ally šedá

37,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Prikrývka Ally je mäkký a krásny šedý pléd z lesklého ženilkového a polyesterového materiálu, ktorý je jemný k pokožke bez pletenia a dobre udržuje teplo. Ally je mäkký a pohodlný ako štýlový a trendový interiérový detail v domácnosti, hoďte ho na posteľ alebo ho pekne položte cez pohovku pre extra útulný vzhľad domova! Rozmer 130 × 170 cm. Návod na údržbu: Prať v práčke na 30 stupňov.

Farba: šedá

Materiál: 100% PES

Rozmery: š130 x d170 cm

Údržba v popise nižšie.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 15947-205 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA POLYESTER: Všetky látky na slnku vyblednú, preto dávajte pozor, aby ste nábytok neumiestňovali na priame slnečné svetlo. Pred začatím používania látku naimpregnujte sprejom na textil, ľahšie odstránite prípadné nečistoty či škvrny.

Škvrny ihneď odstráňte. Nedrhnite, namiesto toho sa snažte jemne nasiaknuť handričkou. Ak škvrny nezmiznú, použite odstraňovač škvŕn, ktorý najskôr vyskúšajte na menej viditeľnej časti látky. Väčší nábytok odporúčame umývať penou aspoň trikrát do roka.