Otočné kreslo Shuffle natural

Otočné kreslo Shuffle natural

399,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Otočte sa ľubovoľným smerom! Otočné kreslo Shuffle pochádza z kolekcie holandskej značky BePureHome a má priateľský, mäkký vzhľad. Sedák a základňa tvoria postavu presýpacích hodín a sú od hlavy po päty potiahnuté hrubo tkanou látkou s luxusným odrazom svetla. Materiál  ženilka má nápadnú štruktúru, ktorá poskytuje luxusný vzhľad a zvláštny lesk. Mäkká látka je vyrobená zo 100% polyesteru, vďaka čomu je údržba veľmi jednoduchá.

Martindale 100 000. Nosnosť 150 kg. Hmotnosť 15 kg.

Farba: natural – béžová

Materiál: 100% PES

Rozmery:  V 72 cm x Š 73 cm x H 71 cm
Výška sedu: 43 cm – Šírka sedu: 63 cm – Hĺbka sedu: 52 cm – Výška operadla: 32/27 cm – Výška nôh: 22 cm – Noha obvod: 58 cm

Údržba
Drobné škvrny ľahko odstránite vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča utrieť látku vlhkou handričkou a neutrálnym čistiacim prostriedkom na čalúnený nábytok.  Na ochranu tvrdých podláh umiestnite plstené klzáky na spodnú stranu, aby ste zabránili poškodeniu.

NA OBJEDNÁVKU!

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 801418-N Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Látka ženilka s nepravidelným vlasovým vzorom. Martindale: 100 000 – vysoko odolná voči slučkám, vyblednutiu a opotrebovaniu. Zloženie: 100% polyester

Vlastnosti: ženilka má výraznú textúru, ktorá poskytuje luxusný vzhľad a špeciálny lesk.
Starostlivosť: Malé škvrny sa dajú ľahko odstrániť vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča látku utrieť vlhkou handričkou a neutrálnym šampónom na čalúnený nábytok.
Ochrana: pre roky ochrany proti škvrnám je možné látku impregnovať. Impregnujte sedaciu jednotku čo najskôr po prijatí, aby ste zabezpečili okamžitú ochranu.