Otočné kreslo Ebba chenille natural

Otočné kreslo Ebba chenille natural

339,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Otočné kreslo Ebba z kolekcie holandskej značky WOOOD má elegantný vzhľad a jemné organické tvary. Sedadlo, operadlo a základňa Ebba sú čalúnené mäkkou ženilkovou látkou. Ebba vás pozýva k odpočinku! Materiál ženilková tkanina má mäkkú priľnavosť a príjemný pocit. Kompaktná tkaná látka je vyrobená zo 100% polyesteru. Látka sa vyznačuje svetlou farebnou zmesou v priadzach, ktorá vytvára nápadnú hĺbku v nábytku.

Martindale 40 000. Nosnosť 140 kg. Hmotnosť 14,5 kg.

Farba: natural

Materiál: 100% PES

Rozmery: V 82 cm x Š 71 cm x H 64 cm
Výška sedadla: 44 cm – Šírka sedadla: 51 cm – Hĺbka sedadla: 58 cm

Údržba
Drobné škvrny ľahko odstránite vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča utrieť látku vlhkou handričkou a neutrálnym čistiacim prostriedkom na čalúnený nábytok.  Na ochranu tvrdých podláh umiestnite plstené klzáky na spodnú stranu, aby ste zabránili poškodeniu.

NA OBJEDNÁVKU!

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 374060-N Kategórie: , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Látka ženilka s nepravidelným vlasovým vzorom. Martindale: 100 000 – vysoko odolná voči slučkám, vyblednutiu a opotrebovaniu. Zloženie: 100% polyester

Vlastnosti: ženilka má výraznú textúru, ktorá poskytuje luxusný vzhľad a špeciálny lesk.
Starostlivosť: Malé škvrny sa dajú ľahko odstrániť vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča látku utrieť vlhkou handričkou a neutrálnym šampónom na čalúnený nábytok.
Ochrana: pre roky ochrany proti škvrnám je možné látku impregnovať. Impregnujte sedaciu jednotku čo najskôr po prijatí, aby ste zabezpečili okamžitú ochranu.