Otočné kreslo Atty sand

Otočné kreslo Atty sand

299,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis: Atty pochádza z kolekcie holandskej značky interiérového dizajnu WOOOD a je čalúnená luxusným hrubým zamatom so vzrušujúcim odrazom svetla. Matný lesklý zamat sa dobre hodí k pompéznemu dizajnu s priateľskými tvarmi. Extra zábava: Atty sa bez námahy otáča akýmkoľvek smerom! Materiál Atty je čalúnený hrubým zamatom s nepravidelným vlasom. Velvet má výraznú textúru, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad a zvláštny lesk. Mäkká látka je vyrobená zo 100% polyesteru, vďaka čomu je údržba veľmi jednoduchá.

Martindale 40 000. Nosnosť 120 kg. Hmotnosť 14 kg.

Farba: sand – piesková

Materiál: 100% PES

Rozmery: Výška sedadla: 42 cm – Šírka sedadla: 62 cm – Hĺbka sedadla: 53 cm – Výška operadla: 75/33 cm – Hrúbka operadla: 13 cm – Otočná výška rámu nôh: 6 cm – Chránič podlahy: ø 2 cm

Údržba
Drobné škvrny ľahko odstránite vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča utrieť látku vlhkou handričkou a neutrálnym čistiacim prostriedkom na čalúnený nábytok.  Na ochranu tvrdých podláh umiestnite plstené klzáky na spodnú stranu, aby ste zabránili poškodeniu.

DOSTUPNÉ NA SHOWROOME.

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 340504-Z Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

Látka ženilka s nepravidelným vlasovým vzorom. Martindale: 100 000 – vysoko odolná voči slučkám, vyblednutiu a opotrebovaniu. Zloženie: 100% polyester

Vlastnosti: ženilka má výraznú textúru, ktorá poskytuje luxusný vzhľad a špeciálny lesk.
Starostlivosť: Malé škvrny sa dajú ľahko odstrániť vlhkou handričkou. Pri odolných škvrnách sa odporúča látku utrieť vlhkou handričkou a neutrálnym šampónom na čalúnený nábytok.
Ochrana: pre roky ochrany proti škvrnám je možné látku impregnovať. Impregnujte sedaciu jednotku čo najskôr po prijatí, aby ste zabezpečili okamžitú ochranu.