Konferenčný stolík Holmes 90 cm

Konferenčný stolík Holmes 90 cm

469,00  s DPH

Značka: Richmond Interiors       ⋅ GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY


Materiál: mramor, MDF

Rozmery:
Výška 35,5 cm
Priemer 90 cm


Mramor je krásny materiál, ktorý oživí váš interiér. Prírodný kameň je nadčasový a odolný. Keďže mramor je prírodný produkt, jeho kresby sa môžu líšiť od fotografií produktu. Mramor je porézny, preto je dôležité ho správne čistiť a udržiavať. Mramor je rýchlo poškodený kyslými tekutinami, ako je ocot, citrónová šťava a pomarančová šťava. To ovplyvňuje vápno, ktoré tvorí mramor. Káva a horúce predmety môžu tiež zanechať škaredé škvrny. Mramor pred škvrnami lepšie ochránite vrstvou mramorového vosku.

Aby bol váš mramor stále krásny, je dôležité pravidelné čistenie. Môžete použiť zelené mydlo, sódu alebo špeciálny čistiaci prostriedok na prírodný kameň. NEPOUŽÍVAJTE prípravky na ošetrovanie nábytku na silikónovej báze, čistiace prostriedky obsahujúce bielidlo (napr. citrón) alebo rozpúšťadlá ako odstraňovač škvŕn, lakový benzín, benzén, riedidlo a podobne. Mramor je veľmi citlivý na poškriabanie, preto nepoužívajte drôtenky ani čistiace prostriedky obsahujúce abrazíva.


O značke / Richmond interiors
Richmond Interiors sa špecializuje na luxusné interiérové ​​dizajny. Táto značka dizajnérskeho nábytku so sídlom v Holandsku inteligentne využíva hmatové textúry, ako je dyha, drevo a umelý shagreen; ich spárovaním s leštenými a brúsenými kovovými povrchmi vytvoríte nápadný moderný nábytok pre váš domov.

NA OBJEDNÁVKU!

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 7683-1 Kategórie: , Značka:

Zdieľajte tento produkt