Jedálenský okrúhly stôl RAZZIA 106 x 75 cm

Jedálenský okrúhly stôl RAZZIA 106 x 75 cm

729,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.


Popis:  Razzia je moderný okrúhly jedálenský stôl v krásnom terazzovom prevedení so sivou povrchovou úpravou a rámom z čierneho kovu.  Okrúhla stolová doska pôsobí v miestnosti útulným a príjemným dojmom. Zariaďte inteligentne, úhľadne a štýlovo s pútavým jedálenským stolom.

Farba: šedá/čierna

Materiál: kov/terrazzo

Rozmery(VxŠxH): 75×106 cm

Dostupný na showroome.

Údržba v popise nižšie.

Dostupný na showroome.

Doprava nad 50€ zdarma.

1 na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 18042-685 Kategórie: , , , Značka:

Zdieľajte tento produkt

Popis

ÚDRŽBA MRAMOR A TERAZZO: Mramor a terazzo sú živé materiály, a preto sa môžu líšiť farbou, textúrou a mramorovaním. Kalcit a pieskové jamy sú dve prirodzené vlastnosti, ktoré naznačujú, že mramor je autentický. Kalcit vyzerá ako rozdrvené kryštály a vzniká, keď vápenec z vody vo vnútri kameňa stvrdne. Pieskové jamy sú vzduchové bubliny, ktoré vznikli pri formovaní kameňa a na povrchu vyzerajú ako malé jamky alebo bublinky. Rovnako ako zrná a pásy, sú to pieskové jamy a kalcit, ktoré robia mramor jedinečným. Žiadny kameň nevyzerá ako iný.

Mramor je citlivý a porézny materiál, ktorý je citlivý na tekutiny, vlhkosť a nečistoty. Preto musíte byť obzvlášť opatrní pri používaní a údržbe kameňa. Mramor odporúčame ošetriť prípravkom „Protect Marble & Stone“ od Leather Master. Ďalšou možnosťou je naniesť tenkú vrstvu parafínu/bieleho oleja na dosku stola. Nechajte olej chvíľu vsiaknuť a potom zotrite a vyleštite.

Pri každodennej starostlivosti čistite vlhkou mäkkou handričkou a obyčajnou mydlovou vodou. Rozliata tekutina sa musí ihneď utrieť.
– Utieranie len handričkou a vodou z vodovodu môže po zaschnutí zanechať malé krúžky vody.
– Kyslé vápenné rozpúšťadlá korodujú mramor, pretože sa skladá z vápenca.
– Víno a citrón sú tekutiny, ktoré sú tiež kyslé a korodujú mramor.

ÚDRŽBA OCEĽ:
Majte na pamäti, že oceľ je materiál, ktorý môže hrdzavieť, keď je dlhodobo vystavený vode a vlhkosti. Náter alebo iná úprava chráni výrobok pred hrdzou. Preto je dôležité nepoškodiť povrch. Rozpúšťadlá by sa nemali používať na lakovanú oceľ, pretože by rozpustili povrchovú úpravu a vystavili ju hrdzi.
Pri každodennej starostlivosti čistite mäkkou handričkou a mydlovou vodou. Vždy potom povrch utrite do sucha a vyhnite sa prebytočnej vode.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jedálenský okrúhly stôl RAZZIA 106 x 75 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *