Otočné kreslo Vinny bouclé rust

Otočné kreslo Vinny bouclé rust

399,00  s DPH

O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na info@openupdesign.sk. Nájdete nás v R1 centrum, Rožňavská 1 Bratislava.

Značka: Woood


Popis:

S touto otočnou stoličkou Vinny holandskej značky WOOOD získate úžasne pohodlné sedenie vo svojom interiéry. Otočná stolička Vinny ľahko zapadne do každého štýlu interiéru. Kreslo je čalúnené super mäkkou buclé látkou. Vďaka zloženiu 100% polyesteru je otočná stolička veľmi jednoduchá na údržbu. Vinny má čiernu, kovovú základňu so štyrmi nohami a hladkým rotačným systémom. Výplň z polyuretánovej peny má vysoký komfort sedenia.

Otočná stolička Vinny má celkovú výšku 80 cm, najširšia a najhlbšia časť meria 75 cm. Výška sedu je 48 cm a hĺbka sedu je 52 cm. Šírka sedadla je 75 cm, výška operadla 32 cm a hrúbka 12 cm. Kovová základňa je 28 cm vysoká a 51 cm široká a hlboká, otočný systém má priemer 6 cm a každá noha má dĺžku 34 cm. Otočná stolička má maximálnu nosnosť 120 kg.

Údržba
Látka sa ľahko udržuje v čistote pravidelným vysávaním kefou na nábytok. Škvrny? Opatrne utrite mierne navlhčenou handričkou. Impregnácia sa neodporúča.

Farba: tehlová

Materiál: Čalúnené mäkkým buklé (100% polyester)
Pevná kovová základňa v čiernej farbe

Rozmery: V 80 cm x Š 75 cm x H 75 cm

Doprava nad 50€ zdarma.

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 377118-R Kategória: Značka:

Zdieľajte tento produkt